2011 m. rugsėjo 29 d.

Tradicinio karate Meistras A.Rokah jau šį savaitgalį Vilniuje!


Jau rytoj, penktadienį, sulauksime į Vilnių atvykstančio vieno geriausių pasaulyje tradicinio karate meistrų, Avi Rokah. Avi Rokah - žmogus legenda, demonstruojantis aukščiausią meistriškumą ir žinių gilumą, kuomet kalbama apie tradicinį karate do. Senas LTKA prezidento Giedriaus Dranevičiaus bičiulis bei mokytojas Lietuvoje lankysis jau ketvirtąjį kartą. Tai bene vienintelė galimybė metuose pamatyti karate legendą Lietuvoje.
Plačiau galite skaityti čia.

Iki susitikimo seminare!

Europos tradicinio karate vaikų taurės varžybų atgarsiai


Pirmosios Europos tradicinio karate do vaikų taurės varžybos vyko Liubline, sporto centre "Globus" rugsėjo 24-25 dienomis. Jose dalyvavo virš 600 dalyviu iki 15 metų amžiaus. LTKA atstovavo klubo "Lūšis" sportininkai: Hermis Dranevičius, Augustas Cibulskis, Mantas Cibulskis, Domantas Pikūnas.
Nuoširdžiai sveikiname visus dalyvius ir palaikymo komandą!:)
Daugiau galite pasiskaityti čia.

2011 m. rugpjūčio 31 d.

Prisiminimai apie vasaros stovyklą. IV ir V-oji stovyklos dienos


Mes ir vėl rašome Jums! Sveiki!!!

Kaip ir kiekvieną dieną, oras ir šiandien nusimato puikus. Dangus skaidrus, saulutė švelniai glosto mūsų kūnus, žadina mus paskutinei stovyklos dienai, kurios metu mūsų laukia daug įdomybių, bei prasmingos veiklos.

Po rytinės meditacijos ir skanių pusryčių visi susirinkome į paskutinę treniruotę šioje stovykloje. Apibendrinę visą medžiagą, kurią analizavome stovyklos metu, pasikartojome egzaminų programas ir šauniai padirbėję veik dvi su puse valandos panirome į ežero teikiamą palaimą.

Po pietų mūsų laukė atestacija. Karate egzaminus laikė tiek maži, tiek dideli, tiek bežengiantys pirmuosius žingsnius karate kelyje, tiek stovintys ant paskutinių mokinio laiptelių. Atestuotis stovykloje – nelengva užduotis. Susikaupęs nuovargis, saulutė, gamtos sąlygos daro įtaką atliekamų technikų kokybei, tačiau testas yra testas, jeigu pasiryžai jį laikyti, nesvarbu kur tai bebūtų ir kaip besijaustum. Šis testas kaip ir visi kiti – neišimtinis. Vieniems jis sėkmingas, kitiems gi - jis mažiau sėkmingas rezultatų prasme, tačiau labai naudingas. Juk kiekvienas iš mūsų iš savo nesėkmių išmokstame gerokai daugiau nei iš sėkmių, taip mus visuomet moko mūsų mokytojas, Giedrius Dranevičius. Kam nepavyko pasiekti išsvajoto laipsnio, pavyko sužinoti esmines klaideles, pamatinius trūkumus, kuriuos reikės pakoreguoti karate kelyje.

Po karate atestacijos turėjome rojų žemėje. Į svečius pas mus atvyko gongų muzikos meistrai – Renata ir Romas. Papasakoję gongų atsiradimo istoriją, keletą legendų, jie valandą laiko grojo gongais ir ramino mūsų proto virpesius. Po šio seanso, pusė stovyklos dalyvių liko saldžiai miegoti pievelėje, o kita dalis smalsiai apžiūrinėjo gongą ir dubenėlius, uždavinėjo klausimus gongų muzikos atlikėjams ir nuolatos nevalingai šypsojosi. Maža to, kuomet po gongų muzikos atvėrėme akis, danguje tiesiai virš mūsų gražiai švietė vaivorykštė, nors nei vienas lietaus lašelis net nesiruošė iškristi. "Ar gi tai ne stebuklas?" - klausinėjome vieni kitų:)

Po šio ramybės seanso, pavakarieniavome ir susirinkome į siurprizą, kurį mums paruošė stovyklos vadovai. Programoje buvo parašyta, jog mūsų laukia „Pasaka – Koncertas“. Nelabai galėjome įsivaizduoti kas gi tai galėtų būti, tad su dideliu smalsumu susirinkome į koncertinę salę. Susirinko pilnutėlė salė žiūrovų ir lydimi aplodismentų į sceną pradėjo rinktis muzikantai – aktoriai: kontraboso virtuozas Danielius Rubinas, smuiko meistrė Agnė Rubinė, pianistė Birutė, bei pasakos autorė ir skaitovė Mikėnaitė. Ši pasaka apie senus, nuolatos besiginčijančius tarpusavyje ir palėpėje sudėtus muzikinius instrumentus sužavėjo tiek suaugusiuosius, tiek vaikus. Kiekvienas joje rado dalelę gyvenimiškos išminties, išgirdo virtuoziškai valdomus ir nuostabiai skambančius klasikinius instrumentus.

Staiga pasakos viduryje į ją įsiliejo dar vienas pasakos herojus, tai nuostabaus grožio ir tyrumo mergaitė, kuri sugebėjo sutaikyti besipešančius instrumentus ir sukurti darnaus skambesio ansamblį. Mergaitės vaidmenį atliko ir nuostabiu dainavimu visus džiugino Onutė Kolobovaitė.

Po pasakos žiūrovai atlikėjams aplodismentų tikrai nepagailėjo. Pasaulinio lygio muzikos žvaigždės papirko visus savo nuoširdumu, profesionalumu ir šiltumu.

Po šio koncerto įvyko stovyklos aptarimas, rezultatų apibendrinimas ir paskelbimas bei prizų išsidalinimas.

Na ką, prieš akis mums dar ugninis kilimas, ugnies šou ir šokiai su naktipiečiais. Ėjimas per žarijas nuo seno buvo iššūkis pačiam sau. Kiekvienas, kuris priėmė sprendimą įveikti žarijų taką, po šio sprendimo tapo jau kitu žmogumi. Kiekvienas suvokė, jog neįmanoma gali tapti įmanoma ir tai priklauso tik nuo mūsų pačių! Smagios emocijos, nugalėtos baimės harmoningai susiliejo su ugnies šou, kurį mums demonstravo Dovilė Aladaitytė. Visi užgniaužę kvapą stebėjo kaip Dovilė lengvai žongliravo ugniniais fakelais, kurie įspūdingais šviesos bei garso efektais trikdė nakties ramybę.

Po šio šou visi susirinkome į vakarėlį ežero pakrantėje. Skaniai ir gundančiai kvepėjo grilyje kepamos dešrelės, visur skambėjo juokas, kūnai nevalingai judėjo pagal skambančios muzikos ritmą. Stovykla nenumaldomai artėjo link pabaigos. Bemiegė naktis, paskutiniai pokalbiai su bičiuliais prie ežero stebint žvaigždėtą dangų, dovanojusį įspūdingų meteoritų lietų, tetruko tik akimirką.

Miegelio trūko, tačiau kitas rytas buvo kiek kitoks nei visi rytai buvę stovykloje prieš tai. Vėlyvi, ramūs pusryčiai, supakuoti lagaminai, atsisveikinimo metu nubrauktos ašaros simbolizavo mūsų stovyklos pabaigą.

Visa kas turi pradžią ir visa kas turi pabaigą. Liūdėti neverta, greitai susimatysime treniruotėse ir šaltais, tamsiais žiemos vakarais gyvensime šiltomis emocijomis iš vasaros tradicinio karate stovyklos „Gasshuku 2011“.

Iki susitikimų treniruotėse, o kas nebuvo stovykloje nenukabinkite nosies, juk tradicija tęsiasi!!!

Prisiminimai apie vasaros stovyklą. Dienoraštis, III-ioji diena.


Sveiki, bičiuliai,

išaušo mūsų trečioji diena stovykloje. Žinote, jaučiasi, oi kaip jaučiasi nuovargis ir sveikas raumenukų skausmas visame kūne. Vis dėl to veik trys su puse valandos treniruočių per dieną (kai kurie iš mūsų sportuoja tik dvi valandas per savaitę:) ) plius kitos aktyvios veiklos - tikras išbandymas mūsų kūnui ir kai kurioms charakterio savybėms. Šiandien stovyklos vadovai paliko tik vieną treniruotę iki pietų, o po pietų mūsų laukė tiek jėgos rungtys, tiek intelekto ir sumanumo patikrinimo testas – protų mūšis!

Po intensyvios treniruotės ir sąžiningai užtarnautų maudynių ežere mūsų laukė skanūs pietūs, o po jų trumputė siesta (tylos ir ramybės laikas). Po siestos visi susirinkome į pagrindinę aikštelę, kurioje stovyklos vadovai mus išskirstė į dvi grupes, po keturias komandas. Viena grupė nuėjo varžytis protmušyje, o kita rodė savo gebėjimus rungtyje, kurioje vyrauja ne tik jėga, bet ir komandinis „susigrojimas“ - traukėme tikrą jūrinę virvę. Emocijų šiose rungtyse netrūko, visi, tiek dideli, tiek maži atidavė visas jėgas traukdami virvę bei traukdami iš pasąmonės kertelių informaciją, reikalingą kovojant protmušyje. Iki vakarienės išsiaiškinome finalistus, t.y. komandas, kurios susirems dėl protingiausiųjų ir stipriausiųjų titulų ir kad nurimtų aistros ir emocijos visi sėdome į keltą „Švyturys“, kuriuo sodybos šeimininkai mums padarė ekskursiją po Bebrusų ežerą. Plaukdami keltu sužinojome kokiems garsiems Lietuvos krepšininkams priklauso sodybos ežero pakrantėje, kur sodybos šeimininkai stato tinklus ir gaudo lašišinės kilmės žuvis „saliavas“, kurios gyvena net 60 metrų gilyje. Tų žuvų skonį mes jau žinome, jų prisivalgėme iki soties dar vakar, po sėkmingos šeimininkų žvejybos. Susipažinome su gražiai sutvarkytomis salomis ir grįžome vakarieniauti atgal į stovyklavietę.

Po vakarienės laukė „Robinzoniados 2011“ rungtys. Čia ir vėl stovyklos vadovams išmonės netrūko. Robinzonai varžėsi lengvosios atletikos improvizuotame „manieže“. Komandos turėjo išstatyti po tris sportininkus, kurie metė ietis, stūmė rutulius ir stengėsi kiek įmanoma toliau nuskraidinti diską. Juoko ir emocijų čia netrūko, mat ietis atstojo mediniai iešmeliai, ant kurių suveriami kepsneliai, rutuliai buvo balionai, su nedideliu kiekiu vandens, kuris sukurdavo išcentrinę jėgą ir rutuliai iškrisdavo iš apibrėžto sektoriaus, o diską „pavadavo“ vienkartinio naudojimo lėkštės, kurias tik keletui robinzonų pavyko numesti šiek tiek tolėliau nei sau po kojomis:) Buvo linksma, o rezultatai ne visuomet tokie, kokių tikėjomės.

Po lengvosios atletikos rungčių grįžome prie virvės traukimo superfinalo, kuriame savo jėgas demonstravo „Chakerių“ ir „Bananų“ komandos. Stipresni šioje rungtyje pasirodė „Chakeriai“, na ką gi, pasižiūrėsime kas gi laimės intelektualųjį mūšį?

Protmušio finale dalyvavo komanda „O!“ ir komanda „Oss“. Daugiau teisingų ir tikslesnių atsakymų pateikė komanda „O!“ ir aplenkė kitas likusias 7 komandas šioje rungtyje!

Pasibaigus rungtims, vyresnieji mūsų draugai šildėsi pirtyje, o mums jau buvo metas poilsiui, nes ryt laukia ypatingai aktyvi, siurprizų kupina diena.

Saldžių sapnų ir Jums, o mūsų sapnai tikriausiai bus aktyvūs, kaip ir laikas, leidžiamas stovykloje:)

Prisiminimai apie vasaros stovyklą. Dienoraštis, II-oji diena


Sveiki, bičiuliai,

na mes jau sulaukėme antrosios dienos ryto! Nuotaika puiki, nors naktis buvo labai trumpa. Kol užmigome besidalindami įspūdžiais, sukauptais per pirmąją stovyklos dieną, praėjo nemažai laiko, o ir energijos dar turime per akis:)

Vyresni mūsų bičiuliai rytą pradeda meditacija, kurios metu atranda laiko paprašyti gražios ir saulėtos dienos mums visiems ir padėkoja už praėjusią dieną. Tikėkite arba ne, tačiau oras šiandien buvo nuostabus. Saulutė šildė, lengvas vėjelis glostė, smagu buvo ir sportuoti, ir maudytis.

Po labai skanių pusryčių pagainiojome kamuolį, pabendravome vieni su kitais ir susirinkome į treniruotę. Dvi valandas ežero pakrantėje baltais kimono apsirengę tobulinome savo įgūdžius, gilinome supratimą tradicinio karate mene. Žinote, nelengva tiek sportuoti, juk daugelis iš mūsų sportuoja tik tas pačias dvi valandas per savaitę, o čia dar mūsų laukia vakarinė treniruotė! Tačiau laikas prabėgo greitai ir nors kūnai pavargo, su puikia nuotaika visi susirinkome prie ežero.

Jūratė, bene mėgiamiausias mūsų žmogus, šioje stovykloje. Ji suteikia mums pirmąją pagalbą, jei mums to prireiktų, įjungia vandens čiuožyklą ir rūpinasi mūsų saugumu, maudantis ežere. Kas gali būti saldžiau vasarą už maudynes ežere? Na nebent ledų porcija, kurią galime suvalgyti po sočių, sodybos šeimininkų su meile pagamintų pietų:)

Po pietų turėjome valandos laiko siestą. Tai laikas skirtas ramiam pabuvimui, poilsiui. Po siestos mūsų laukė komandinės rungtys. Estafetinėse rungtyse emocijų netrūko, o kuriems ne taip gerai pasisekė, teko išsimaudyti iki ausų. Sušlapę, sustiprinę komandinius įgūdžius, tačiau labai laimingi grįžome ruoštis vakarinei karate treniruotei.

Po treniruotės mūsų laukė siurprizas. Į stovyklą atvyko vienas garsiausių Lietuvos lenktynininkų, Benediktas Vanagas. Net dvi valandas turėjome progos pasiklausyti Benedikto pasakojimų apie jo gyvenimo kelią. Stovyklos vadovai visuomet nori mus supažindinti su žmonėmis, kurie tiki savo svajonėmis ir gyvena jomis. Vienas iš tokių ir buvo mūsų svečias. Benediktas papasakojo savo gyvenimo istoriją, lenktynių subtilybes, viską iliustruodamas fotografijomis. Smagu sužinoti lenktynininkų gyvenimo užkulisius, profesinius niuansus, emocijas, kurias paliko vieni ar kiti varžybų etapai. Benedikto nuoširdumas ir atvirumas papirko visus. Turėjome progos rankose palaikyti tikrąjį lenktynininkų inventorių: šalmą, pirštines, kombinezoną, batus, pasėdėti sportinio bolido sėdynėje, susipažinti su lenktyninių automobilių saugumo sistemomis. Po šios pažinties nuoširdžiai padėkoję Benediktui išlydėjome jį namo, o patys išsiskirstėme po namelius. Atėjo metas poilsiui. Saldžių sapnų visiems,

jūsų bičiuliai iš stovyklos:)

Prisiminimai apie vasaros stovyklą. Dienoraštis, I-oji diena


Sveiki mūsų mieli bičiuliai - tėveliai, broliukai ir sesutės, seneliai, treniruočių bendražygiai, draugai ir šiaip visi, kas skaitys mūsų taip ilgai lauktos stovyklos dienoraštį. Pagaliau atėjo taip labai laukta pirmoji stovyklos diena. Džiaugsmas sumišęs su liūdesiu, drąsa su nerimu laukiant bičiulių, naujų pažinčių, potyrių, siurprizų ir bendravimo didelėje šeimoje.

Susirinkome šiandien apie 12 val., įsikūrėme jaukiuose nameliuose ant Bebrusų ežero kranto. Laukdami stovyklos pradžios mėtėme krepšinio kamuolį, žaidėme futbolą, pasakojome vieni kitiems per liepos mėnesį patirtus įspūdžius, o 14 val. mūsų laukė pirmieji pietūs, kuriuos sodybos šeimininkai visuomet gamina su didele meile ir rūpesčiu.

Pavalgę pietus visi susirinkome ant pievos, ežero pakrantėje. Stovyklos vadovai – Jūratė, Giedrius, Rolandas supažindino mus visus su saugumo ir tvarkos taisyklėmis stovyklos teritorijoje, aptarėme bendrą tvarką, kurios pasižadėjome visi draugiškai laikytis. Juk tik patys galime sukurti draugišką, nuoširdžią bei šiltą atmosferą, kurioje ir gyvensime visas stovyklos dienas.

Susirinkimo metu burtų keliu visi pasiskirstėme į komandas, pagal ištrauktas spalvotas skareles su mūsų stovyklos simbolika. Komandos išsirinko savo lyderius, kapitonus ir išėjo ruoštis pirmajai užduočiai – turėjome sugalvoti komandos pavadinimą, šūkį ir prisistatymą. Užduotis neprasta, čia reikia ir kūrybiškumo, ir drąsos, ir komandinio „susigrojimo“. Ką gi, geras šansas visiems susipažinti dar glaudžiau:)

Po prisistatymo mūsų laukė pirmoji tradicinio karate treniruotė, kurią vedė 4 Dan'o meistras Giedrius Dranevičius. Pirmosios treniruotės tikslas – paruošti kūną stovyklos krūviams, atgaivinti įgūdžius, kuriuos kai kurie iš mūsų „užmigdė“ vasaros atostogų metu. Treniruotė praėjo sklandžiai, tačiau patirtis mums sako, jog rytoj kūnas jaus visomis savo ląstelėmis, kad mėnesiuką buvo atostogauta :).

Po treniruotės vakarieniavome ir prikišę pilvus skaniu, naminiu šeimininkų maistu rinkomės į komandų prisistatymą.

Po prisistatymo, valandą laiko praleidome klausydami paskaitos „Harmonija su savimi ir su pasauliu“, kurią skaitė Giedrius Dranevičius. Geriausias laikas apmąstyti gautas žinias, „sugromuliuoti“ jas – naktis. Tad po paskaitėlės visi išsiskirstėme po namelius poilsiui. Nors pirmą dieną energija liejasi per kraštus ir miegelio tikrai nesinori, tačiau reikia nepamiršti, jog stovykla dar tik prasideda, o jėgų mums tikrai prireiks:)

Labos nakties sakome visiems ir laukite mūsų laiškų. Mums labai smagu jausti, kad jūs kartu su mumis savo šviesiomis mintimis,

Jūsų Stovyklautojai:)


2011 m. birželio 6 d.

TRADICINIO KARATE KLUBO „LŪŠIS“ ENTUZIASTAI TURININGAI PRALEIDO SAVAITGALĮ!


Praėjęs pirmasis vasaros savaitgalis tradicinio karate klubo „Lūšis“ sportininkams buvo netradicinis, aktyvus ir turiningas. Šeštadienį 11.00 val. tradicinio karate entuziastai susibūrė treniruotei Vingio parke Vilniuje, o sekmadienį dviračių turizmo entuziastai šturmavo Kernavės piliakalnius ir naršė Kernavės apylinkes mindami dviratukų pedalus. Savaitgalio programoje dalyvavo visi, kas tik norėjo – vaikai, tėvai, dviratininkai ir pėstieji.

Sekmadienio rytą klubo „Lūšis“ dviračių mėgėjai susirinko pirmosios Lietuvos sostinės, Kernavės, centrinėje stovėjimo aikštelėje. Ankstyvą sekmadienio rytą Kernavėje dar nešurmuliavo turistai, kur ne kur matėsi vienas kitas vietinis miestelio gyventojas. Išklausę žygio instrukcijas visi pajudėjo link Kernavės pasididžiavimo - istorinių piliakalnių. Apvažiavę juos iš visų pusių, pakopinėję, dviratininkai turėjo įveikti labai stačią įkalnę, kurios viršūnėje - senų medžių paunksnėje jų laukė šaltas vanduo ir ledai tiesiai iš šaltkrepšio. Kol būrys entuziastų mėgavosi šaltais ledais, Jūratė visiems žygio dalyviams trumpai papasakojo Kernavės piliakalnių istoriją, apie randamus senųjų civilizacijų pėdsakus kasinėjimų metu, legendas, susijusias su šia unikalia Lietuvos kertele.

Toliau žygeiviai patraukė link Kernavės miškų, kur jų laukė nuostabus miško takelis, retsykiais kertamas mažyčio upeliuko ar sunkiai įveikiamų šlaitų. Prasivažiavę nuostabaus grožio ir unikalių kvapų sklidinu mišku, dviratininkai atsidūrė žalioje oazėje – laukymėje ant Neries upės kranto. Čia keliauninkus pasitiko gamtos sąlygomis paruoštas maistas, kurį gamino ir patiekė įmonė „Sostinės pobūviai“, o maistą gamino pats šefas, Eduardas Radzvilovas. Nuostabi gaiva, naminės dešrelės, apkeptos kaimiškos bulvytės puikiai derėjo su pasakiško grožio gamta, saulėtu oru, gaiviu vėjeliu ir išnaudota kelionės metu energija.

Pasistiprinę sportininkai įsitraukė į žaidimų sūkurį. Kas gi, jei ne kvadratas dar labiau gali užkaitinti kraują ir emocijas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Gerą valandėlę pasiautę su kamuoliu visi pakilo paskutiniam etapui. Reikėjo įveikti labai stačią įkalnę ir ramiai pasiekti išeities tašką. Į finišą sugrįžo visi, šiek tiek pavargę, tačiau laimingi. Pabendravę, susikrovę dviratukus dviračių žygio dalyviai atsisveikino su mintimi būtinai kažką panašaus susiorganizuoti dar kartą.

Dėkojame visiems už entuziazmą, puikią nuotaiką ir gražiai praleistą Tėčio dieną. Sveikiname visus tėčius ir linkime jiems daug, daug sveikatos ir neblėstančios energijos savo pavyzdžiu rodant kelią atžaloms:)

2011 m. gegužės 9 d.

Tradicinio karate do meistrai grįžo iš seminaro Lenkijoje


Savaitgalį Lietuvos tradicinio karate do meistrai gilino savo žinias ir kėlė kvalifikaciją tarptautiniame tradicinio karate seminare Lenkijoje. Tęsdamas savo mokytojo H. Nishiyamos tradicijas į Lenkiją atvyko vienas žinomiausių jo mokinių, Avi Rokah, 6 Dan. Seminare dalyvavo karate klubo „Lūšis“ instruktoriai: Giedrius Dranevičius, Modestas Tursa, Dovilė Aladaitytė.
Kartu su mūsų klubo sportininkais į seminarą vyko ir klubo „Danas“ instruktorius Norbertas Motiejūnas, kuris balandžio viduryje sėkmingai apsigynė 2 Dan'o kvalifikaciją, Vilniuje.
Daugiau nei 300 tradicinio karate instruktorių iš visos Europos mokėsi tradicinio karate do subtilybių, gilino žinias, bendravo ir keitėsi patirtimi. Seminaras buvo labai gilus, prasmingas ir ganėtinai aktyvus. Mokytojas Avi Rokah analizavo bazinius principus per katas – Hangetsu ir Tekki Sandan, studijavome taimingą ir kumite principus pažengusiems į priekį karate kelyje.
Tradicinio karate seminarą vainikavo Lenkijos tradicinio karate lygos finalai, kurių metu paaiškėjo, kurie Lenkijos sportininkai atstovaus savo šalį pasaulio taurės varžybose Gdynioje, birželio 11 d. Tarp merginų geriausiai pasirodė viena tituluočiausių pasaulyje tradicinio karate sportininkių Marta Niewczas (KU AZS Rzeszowo universitetas) ) ir Łukasz Wójcik (Kluczborski KK). Taip pat taurėje dalyvaus ir antrąsias vietas užėmę sportininkai, tai: Justyna Marciniak (Lubelski KKT) i Damian Stasiak (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki).
Šiuo metu liko ir Lietuvos sportininkams finišo tiesioji – gegužės 22 d. jie savo jėgas išbandys Lietuvos tradicinio karate čempionate, o Dovilė Aladaitytė savo jėgas išmėgins su pačiais stipriausiais pasaulio kovotojais pasaulio taurės varžybose Gdynioje.

2011 m. gegužės 3 d.

Įvyko tradicinio karate klubo "Lūšis" turnyras Mamos dienai paminėti


Balandžio 30 d. tradicinio karate do klubo „Lūšis“ sportininkai susirinko saviugdos centre „SeiDo“ pasitikrinti savo įgūdžius tradicinio karate turnyre, kuris buvo skirtas mamos dienai paminėti. Tai buvo paskutinės kontrolinės varžybos klubo „Lūšis“ sportininkams prieš Lietuvos tradicinio karate čempionatą, kuris vyks šių metų gegužės 22 d.,Mykolo Riomerio universitete, Vilniuje.
Jauniesiems sportininkams varžybų organizatoriai pravedė varžybas, naudodami „dviejų minusų“ sistemą, tam kad išvengtų atsitiktinių pergalių ir suteiktų sportininkams kuo daugiau galimybių pasivaržyti su savo bičiuliais ant tatamio. Sistema pasiteisino: sportininkai, pralaimėję vieną kovą, turėjo dar vieną šansą kovoti toliau ir siekti čempiono titulų.
Vyresnieji kolegos kovojo tradicinėje „vieno minuso“ sistemoje. Varžybose sportininkai negailėjo patarimų ir pagyrimų vieni kitiems, vyresnieji, daugiau patirties turintys sportininkai, draugiškai padėdavo jaunesniems kolegoms pasiruošti startams.
Varžybų tikslas buvo dvejopas: aukšto meistriškumo sportininkai siekė geriau pasiruošti Lietuvos tradicinio karate čempionatui, o pradedantieji turėjo puikią galimybę saugiai, draugiškoje aplinkoje, išbandyti savo jėgas ant tatamio.
Teisėjams Audriui Surgėlai, Modestui Tursai, Eugenijui Liutvinskiui taip pat buvo puiki praktika. Teisėjai testavo naująją Jiyu Ippon Kumite (pusiau laisva kova) teisėjavimo sistemą, pagal Ko Go kumite taisykles. Praktika parodė, kad naujoji sistema labai aiški, tiksli, leidžianti geriau atsiskleisti sportininkų potencialui, užkertanti kelią sportininkams vengti kovos ir sklandžiai vedanti prie Jiyu Kumite (laisva kova) pagrindų.
Klubo „Lūšis“ administracija nuoširdžiai dėkoja sportininkams už pasiekimus, parodytą ryžtą bei meistriškumą turnyro metu ir pasinaudodama proga siunčia nuoširdžiausius sveikinimus mamytėms, kurios augina, skatina, padeda, aukojasi ir dovanoja begalinę meilę savo vaikams!
Varžybų prizininkus ir foto reportažą paskelbsime netrukus:)

Mokytojas A.Rokah dalinsis savo žiniomis Lenkijoje


Vienas geriausių šių laikų tradicinio karate ekspertų, mokytojo H. Nishiyamos mokinys, Avi Rokah, 6 Dan'as, gegužės 6 – 8 d. viešės Lenkijoje, unikaliame Budo kovos menų centre „Dojo Stara Wies“. Meistas A. Rokah tęsia savo mokytojo tradicijas ir kiekvienais metais gegužės mėnesį atvyksta į Lenkiją, kad pasidalintų savo sukaupta patirtimi, žiniomis su tradicinio karate gerbėjais iš visos Europos.
„Kiekvienas susitikimas su mokytoju Avi Rokah-didžiulė šventė. Jo žinių gilumas, asmenybės nuoširdumas, paprastumas bendraujant ir puikūs karate įgūdžiai nepalieka abejingų.“ - apie būsimą susitikimą su senu bičiuliu ir Mokytoju mintimis dalinosi Giedrius Dranevičius.
Palinkėsime lietuvaičiams geros kelionės, gilių žinių ir lauksime sugrįžtant su dar gilesniu suvokimu apie tradicinį karate į Lietuvą.

Artimiausi renginiai gegužės - birželio mėnesiais


ARTIMIAUSI PLANUOJAMI RENGINIAI
GEGUŽĖS/BIRŽELIO MĖN.
Pasižymėkite šias datas savo kalendoriuose!!!




Gegužės 6 – 8 d.
Avi Rokah seminaras Lenkijoje;
Gegužės 13 d. karate šventė Pavilnyje, vaikų darželyje „Žiogelis“;
Gegužės 13 d. 17.30 val. papildoma treniruotė klubo "Lūšis" sportininkams prieš Lietuvos čempionatą S.C. „SeiDo“;
Gegužės 14 d. 11.00 val. papildoma treniruotė klubo "Lūšis" sportininkams prieš Lietuvos čempionatą S.C. „SeiDo“;
Gegužės 15 d. 10.00 val. treniruotė kandidatams į Lietuvos nacionalinę rinktinę, treneriams, LTKA teisėjams S.C. „SeiDo“;
Gegužės 20 d., 17.30 val. kvalifikacinis teisėjų kursas. Dalyvauja: teisėjai, rinktinė, treneriai, kandidatai į teisėjus. Reikalavimas kandidatams į teisėjus: min. 4 kyu; amžius 16 m.
Gegužės 21 d. 10.00 – 12.00 val. nacionalinis tradicinio karate seminaras visiems tradicinį karate studijuojantiems sportininkams. Vieta: Riomerio universitetas. Tema: heian katų standartizacija/todome;
Gegužės 22 d. Lietuvos tradicinio karate čempionatas. Atrankinės kovos 10.00 val., finalai ir varžybų atidarymas 16.00 val.
Birželio 5 d. Planuojamas tradicinio karate klubo „Lūšis“ sportininkų bei jų šeimos narių žygis-piknikas su dviračiais po Kernavės apylinkes.
Birželio 11 d. Pasaulio taurės varžybos, Gdynia, Lenkija. Lietuvą atstovaus: mūsų klubo sportininkė Dovilė Aladaitytė ir teisėjas Giedrius Dranevičius
Birželio 21 – 22 d. LTKA atestacija, saviugdos centre „SeiDo“;

Sveikiname Dovilę Aladaitytę patekus tarp aštuonių geriausių Pasaulio tradicinio karate sportininkių!


Balandžio 29 d. Lietuvos tradicinio karate asociaciją pasiekė nuostabi žinia – tradicinio karate klubo „Lūšis“ sportininkė, LTKA nacionalinės rinktinės narė, Dovilė Aladaitytė pakviesta dalyvauti pasaulio taurės varžybose kartu su dar 7 varžovėmis iš viso pasaulio! Tradicinio karate do pasaulio taurės varžybose dalyvauja tik 8 sportininkai vyrai ir 8 sportininkės moterys, kurias atrenka tarptautinė tradicinio karate federacija (ITKF), įvertinusi sportininkų meistriškumą, pasiektus rezultatus tarptautinėse ir nacionalinėse varžybose.
Į dešimtuką geriausių tradicinio karate teisėjų pateko ir Dovilės Aladaitytės mokytojas,Giedrius Dranevičius, kuris taip pat pakviestas teisėjauti šiose prestižinėse varžybose. „Dovilė dar labai jauna, tik vakar atšventė savo 18 – ąjį gimtadienį, tad jai šios varžybos ir didelė atsakomybė, ir didžiulis iššūkis, ir pasaulinio lygio pripažinimas. Dovilė turi didžiulį potencialą, bet tobulėti tikrai dar turime kur. Pasaulio taurės varžybose mūsų lauks labai patyrusios varžovės, iškovojusios ne vieną titulą Europos bei pasaulio čempionatuose, tačiau visuomet būna pirmoji diena, pirmasis startas nuo kurio viskas ir prasideda. Svarbiausi uždaviniai Dovilei – susitvarkyti su emocijomis ir priešstartiniu jauduliu, išnaudoti savo pranašumą kovojant tolimesnėje distancijoje. Paskutinius mėnesius daug dirbome, daug ištaisėme klaidų, tad šiuo metu mūsų laukia paskutinis etapas – kontroliniai startai Lietuvos čempionate ir finišo tiesioji rengiantis pasaulio taurei.“ - savo mintimis pasidalino Giedrius Dranevičius.
Tradicinio karate do pasaulio taurės varžybos vyksta pagal unikalią sistemą: sportininkai atlieka Kitei (spec. kompozicija, sukurta mokytojo H. Nishiyamos specialiai Fuku Go rungčiai), po to kovoja kumite (laisva kova) rungtyse, taip pat varžosi ir kata (forma) rungtyse. Varžybos vyksta dviejų minusų sistema, tam kad būtų išvengta atsitiktinumų ir iš pasaulinio elito būtų atrinktas top tradicinio karate sportininkas – pavyzdys.
Dovilei ir jos mokytojui Giedriui linkime kuo geriausios kloties ir siūlome visiems ,norintiems praleisti puikų savaitgalį prie Baltijos jūros gražiame kurortiniame Lenkijos miestelyje Gdynėje, prisijungti prie lietuvaičių palaikymo komandos.
Visus norinčius vykti į šį renginį kviečiame kreiptis į saviugdos centro „SeiDo“ administraciją, kuri ir koordinuos visą palaikymo komandos kelionę į Lenkiją.

2011 m. balandžio 5 d.

Džiugi žinia! Speciali treniruotė jau pažengusiems klubo "Lūšis" lankytojams nuo 6 kyu!


Klubo "Lūšis" lankytojams, jau pasistūmėjusiems karate kelyje, organizuojame specialią treniruotę/seminarą. Atsižvelgiant į daugumos pageidavimus šios treniruotės tema - Todome. Gilinsime žinias ir supratimą apie Todome per kata (Heian Yondan) bei kumite bazinius principus. Seminarą ves licencijuotas ITKF instruktorius, Giedrius Dranevičius, 4 Dan.
Data: balandžio 9 d. (šeštadienis)
Laikas: 10.00 val.
Vieta: S.C. "SeiDo", Laisvės pr. 121, Vilnius
Dalyviai: klubo "Lūšis" lankytojai nuo 6 kyu.
Būtina registracija: info@karatedo.lt, nes vietų skaičius ribotas.
Jei turite klausimų, drąsiai skambinkite: 8 685 20355.
Iki pasimatymo!

Paskaita "Karate - kas tai?"


Kas yra karate? Kas yra tradicinis karate? Ar tai stilius? O kas yra stilius? Kontaktinis ne kontaktinis? Karate ar karate do, o gal karate mi, fa, sol.... ir dar krūva įvairiausių mitų ir nesąmonių šiandien tapusių tiesomis, kurios yra neatsiejamos nuo karate vardo :)
Taigi atsakymai į šiuos ir dar daugiau klausimų, pasakojimai apie legendinius karate mokytojus, kuriuos Giedrius pažino asmeniškai ir gana iš arti jau šį penktadienį (balandžio 8 dieną) 18.00 val. Saviugdos centre "Seido".
Paskaita skirta klubo "Lūšis" lankytojams, jų tėveliams.
Būtina registracija: info@karatedo.lt
Jei turite klausimų, drąsiai skambinkite: 8 685 20355.

2011 m. kovo 12 d.

LTKA patvirtino naujus nuostatus reglamentuojančius tradicinio karate do nacionalinės rinktinės formavimą

Vasario mėnesį Lietuvos tradicinio karate asociacijos prezidiumas patvirtino naujus nuostatus, reglamentuojančius kandidatų į Lietuvos tradicinio karatedo nacionalinę rinktinę atranką, bei jų tapimą Lietuvos nacionalinės rinktinės tikraisiais nariais. Nauji nuostatai leis tobuliau ruošti aukšto meistriškumo sportininkus, pasikeisti patirtimi rinktinės nariams su kandidatais, įtrauks į pasirengimo prosecą tradicinio karate teisėjus bei trenerius. Ši nauja sistema LTKA prezidiume jau brendo keletą paskutinių metų. Buvo stebimi sportininikų rezultatai, motyvacija įvairiausiais amžiaus tarpsniais, ko pasekoje ir gimė šios naujos nuostatos.
Pagal naujus nuostatus kandidatais į Lietuvos tradicinio karate do nacionalinę rinktinę galės patekti asmenys nuo 13 metų amžiaus turintys teorinę/praktinę galimybę iki 16 m. amžiaus apsiginti juodus diržus. Šis reikalavimas yra labai svarbus ir būtinas, nes atstovauti Lietuvą pasaulio ir Europos čempionatuose gali tik juodus diržus apsiginę sportininkai ir praėję atranką nacionaliniuose čempionatuose.
Plačiau skaitykite čia.

2011 m. kovo 7 d.

Tradicinio karate seminaras Vokietijoje su meistru Avi Rokah


Gražiame ir jaukiame Bavarijos miestelyje, Vilshofen, vyko sensei Avi Rokah tradicinio karate do seminaras. Susitikti su savo Mokytoju ir pasisemti žinių bei patirties vyko Lietuvos tradicinio karate asociacijos prezidentas, Giedrius Dranevičius, bei tradicinio karate klubo „Lūšis“ sportininkai iš Vilniaus – Rimas Jankevičius ir Vytautas Paukštys.

Avi Rokah, viena iš ryškiausių šio laikmečio karate žvaigždžių. 27 metai kasdienių treniruočių su iškiliausia šio ir praeito amžiaus asmenybe, karate meistru Hidetaka Nishiyama (1928 – 2008 m.) išugdė puikų meistrą, nuoširdų žmogų, nuodugniai studijuojantį tradicinio karate principus ir kruopščiai perduodančio šias žinias mokiniams visame pasaulyje.

Avi Rokah ne tik puikus Mokytojas. Jis gali didžiuoti ir savo pasiekimais sporto arenoje, nors apie tai kalbant jo niekuomet neišgirsi. Šis kuklus žmogus yra 1996 m. tradicinio karate pasaulio čempionas, 6 kartus iškovojęs Amerikos čempiono titulą, 2000 m. iškovojęs pirmąją vietą „preWorld Cup“ turnyre ir taip įrodęs daugeliui skeptikų ir jėgos kulto šalininkų, kad kovos menuose žymiai svarbiau įgūdžiai, o ne įgimti ar suformuoti fiziniai ypatumai, kuriais šis žmogus tikrai nepasižymi.

„Pirmą kartą per 15 metų praleistų kartu su mokytoju Avi Rokah šio seminaro metu nagrinėjome ir standartizavome heian grupės kata's. Tai labai svarbus dalykas, nes mokytojas parodė, kaip šios katos buvo perduotos jo mokytojui, Hidetakai Nishiyamai ir kaip skirtingai jas šiandien atlieka dauguma žmonių. Mokytojo misija yra ypatingai svarbi, nes tik per kata's senųjų karate meistrų išmintis pasiekė šias dienas tiksli ir neiškraipyta. Todėl kiekvienas mokytojas privalo savo mokiniams perduoti tik originalią kata versiją, o ne tokią, kaip jis ją atlieka pats, kaip supranta ir kaip interpretuoja. Pats jis gali kata interpretuoti skirtingai, nes kiekvienas žmogus yra skirtingas tiek savo fiziniais gebėjimais, tiek protinėmis galimybėmis, bet perduodamas žinias, mokytojas neturi teisės iškraipyti šaltinio, iš kurio tos žinios srūva jau tūkstančius metų.“ - savo mintimis dalinosi Lietuvos tradicinio karate asociacijos prezidentas, Giedrius Dranevičius.

Labai gilios žinios, aiškus dėstymas, paprastumas demonstruojant – taip galima apibūdinti šio Mokytojo mokymus. Pasisėmę žinių, gerų emocijų tradicinio karate keliu einantys sportininkai grįžo į Lietuvą tam, kad šiomis žiniomis dosniais pasidalintų su savo kolegomis ir mokiniais.

Klubo "Lūšis" sportininkai ruošiasi tradicinio karate varžyboms Lenkijoje


Šių metų kovo 18 – 20 d. tradicinio karate klubo „Lūšis“ sportininkai atstovaus savo miestą ir šalį tarptautiniame turnyre „Wratislavia Cup 2011“. Šiame renginyje varžysis vaikai ir jaunimas iki 18 metų amžiaus. Tai tradicinis renginys į kurį mūsų klubo sportininkai kviečiami jau penktus metus iš eilės. Pernai šiame renginyje varžėsi 270 sportininkų iš Čekijos, Lenkijos, Ukrainos, Lietuvos ir Vokietijos.

Šiame turnyre mūsų klubą „Lūšis“ atstovaus: Gabija ir Austėja Tunaitytės, Pranas ir Adomas Slušniai, Domantas Gabalis, Justas Jurgelaitis, Hermis Dranevičius, Eimantas Sauliūnas, Dovilė Aladaitytė, Augustas ir Mantas Cibulskiai, Greta Jankauskaitė, Konstancija Ambrazaitė, Povilas Buinovski. Na ir kaip visuomet sportininkus lydės entuziastinga, palaikančioji komanda – tėveliai bei treneriai.:)

Šios varžybos pasižymi labai aukštu dalyvaujančiųjų sportininkų meistriškumu, puikia organizacija, šilta ir draugiška atmosfera. Tai tikra karate šventė jauniesiems karate meistrams ir vienas iš pasirengimo etapų artėjančiam Lietuvos tradicinio karate čempionatui.

Labai lauksime sportininkų sugrįžtant su didesne patirtimi, medaliais, puikia nuotaika ir sustiprėjusia motyvacija siekti meistriškumo ateityje. Laukite žinių po renginio!

2011 m. vasario 8 d.

Tarptautinis tradicinio karate meistrų susibūrimas "Winter Gasshuku 2011" Lenkijoje


Šiais metais, Lenkijos tradicinio karate federacija pirmą kartą organizavo tarptautinį renginį „Winter Gasshuku 2011“. Šis renginys - Mokytojo Hidetakos Nishiyamos „Winter camp“ tradicijų pratęsimas. Daug metų karate legenda organizuodavo žiemos susibūrimus NKI (nacionaliniame karate institute), Los Angele. Tradicinio karate klubas „Lūšis“ tokius susibūrimus Lietuvos karate meistrams nuo 2000 m. organizuoja Lietuvos pajūryje.

Tęsiant Mokytojo tradicijas ir stiprinant praktikuojančiųjų tradicinį karate dvasią nuo šiol „Winter Gasshuku“ Lenkijoje vyks kiekvienais metais. Tai puiki žinia, nes pasaulio bei Europos tradicinio karate meistrai galės dažniau susiburti, pasikeisti patirtimi, pasisemti žinių, įžvalgų, pasidalinti savo idėjomis, mintimis.

Šį seminarą vedė ITKF (pasaulinės tradicinio karate federacijos) autoritetai: Rick Jorgensen 7 Dan, Wlodimierz Kwiecinski 7 Dan, Vladimir Jorga 7 Dan, Gilberto Gaertner 7 Dan, Nelson Carrion 6 Dan. Pagrindinė „Winter Gasshuku“ tema – todome (baigiamoji technika). Todome labai plati ir gili tema. Ši tema vienija visus Budo kovos menus. Kiekvienas mokytojas stengėsi perteikti savo supratimą šia tema įvairiausiais rakursais, praplėsti studijuojančiųjų tradicinį karate akiratį, pažvelgti į seną principą naujai.

„Šiame žieminiame susibūrime vyravo tikrai stipri karate dvasia ir matyt todėl, jog čia susirinko tik tie, kam iš tiesų norisi giliau suvokti karate principus, pažinti šį meną, gyventi juo. Asmeniškai man šiame meistrų tandeme pritrūko vieno geriausių ir artimiausių H. Nishiyamos mokinių, Avi Rokah, kuris todome technikas galėjo puikiai pademonstruoti kumite (dvikova) kontekste, o ne tik analizuojant kata (forma) ar kihon (bazinė technika) elementus. Tikiuosi, jog ateinančiais metais gausesnis Lietuvos tradicinio karate meistrų būrys susirinks pagilinti savo įgūdžių ir žinių „Winter Gasshuku“ renginyje.“ - savo įspūdžiais iš žiemos susibūrimo dalinosi LTKA prezidentas Giedrius Dranevičius.

ITKF prezidentas Rick'as Jorgensen'as pristatė esamą situaciją, liečiančią ITKF ir IOC (tarptautinį olimpinį komitetą). Be to pristatė naują ITKF programą jaunimui, kurią jau sėkmingai vykdo Brazilijos bei Lenkijos tradicinio karate federacijos. Šią programą remia UNESCO ir Jungtinės tautos. Programa vykdoma kartu su šalių švietimo ministerijomis, siekiant ugdyti vaikus bei jaunimą naudojant tradicinį karate kaip priemonę stiprinančią fizinę bei psichinę jauno žmogaus sveikatą. Atlikti tyrimai Brazilijoje parodė, kad šios programos efektyvumas stulbinantis. Visų vaikų, dalyvavusiųjų programoje rodikliai smarkiai pagerėjo. Šiuo metu tik viename iš daugelio Brazilijos regionų vykdoma programa apima 30.000 vaikų. ITKF prezidentas tikisi, kad ši tarptautinė programa prigis ir kitose pasaulio valstybėse.

Šiuo metu artimiausias susitikimas su mokytoju Avi Rokah vyks vasario 25 – 27 dienomis, Vokietijos miestelyje, Vilshofen. Norinčius vykti į šį seminarą prašome informuoti klubo „Lūšis“ administraciją: info@karatedo.lt Visą informaciją susijusią su šiuo tarptautiniu renginiu rasite irmūsų klube.

2011 m. vasario 1 d.

Karate treniruotės Gabijos Gimnazijoje


Nuo vasario 1 dienos tradicinio karate treniruotės Gabijos gimnazijoje vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.30 val.
Kviečiame pradinių klasių mokinius, norinčius treniruotis tradicinio karate klube "Lūšis"
Treniruotes veda klubo "Lūšis" instruktorius Modestas.
Mėnesinio abonemento kaina: 110 Lt.
Naujiems klubo "Lūšis" nariams, pradėjusiems lankyti karate treniruotes Gabijos gimnazijoje, visą vasario mėnesį taikoma 50% nuolaida.

Ateikite ir pabandykite!

Jeigu turite klausimų, drąsiai skambinkite 868520355.

2011 m. sausio 23 d.

Pasibaigė tradicinio karate atestacija Vilniuje!


Sausio 19 - 20 d. saviugdos centre "SeiDo", Vilniuje, vyko tradicinio karate atestaciniai egzaminai. Atestavosi visi - vaikai, jaunimas, suaugusieji, jau pasiekę tam tikrų rezultatų tradicinio karate kelyje.

Atestacija ar diržų gynimas nėra pagrindinis tikslas karate kelyje. Tai lyg vienos ar kitos klasės baigimas, paskatinantis praktikuojantįjį tradicinio karate meną nesustoti tobulėjimo kelyje ir judėti toliau.

Lietuvoje tradicinio karate sportininkus atestuoja Lietuvos tradicinio karate asociacijos prezidentas, 4 Dan'o meistras, Giedrius Dranevičius. G. Dranevičius pats praėjo nelengvą kelią, jam teko paraugauti ir šilto ir šalto karate kelyje. Šiame kelyje, kaip ir visuose keliuose, buvo džiaugsmo akimirkų, kartėlio, pralaimėjimo nuoskaudų, bet visi kelio etapai yra reikalingi, nes jie suteikia mums stiprybės, pasitikėjimo, atkaklumo siekiant užsibrėžtų tikslų. Kiekvienam egzaminui meistras ruošdavosi labai atsakingai ir kruopščiai, todėl egzaminai jam visuomet būdavo tik didžiulė šventė, galimybė pasidalinti savo patirtimi su kolegomis ir pademonstruoti pasiektą meistriškumą.

Pats praėjęs sunkų, bet labai prasmingą šio kelio etapą Giedrius Dranevičius reikalauja to paties ir iš visų Lietuvos tradicinio karate mokinių. "Mūsų šalyje iš tiesų labai aukštas tradicinio karate lygis ir jis iš dalies priklauso nuo griežto sportuojančiųjų atestavimo. Sportininkai, žinodami, kad Lietuvos tradicinio karate asociacijoje diržai nebuvo ir nebus "pardavinėjami", kad juos reikės apsiginti, kruopščiai ruošiasi atestacijai, gilinasi į karate meno subtilybes. Visi sportininkai, sėkmingai išlaikę atstacinius egzaminus, gali drąsiai didžiuotis savo pasiektais rezultatais. Juk iš tiesų smagu, kuomet išvažiavęs į užsienį matai, jog tavo pasiektas meistriškumas tikrai atitinka diržo spalvą, o ne retai ir lenkia kolegų iš užsienio, dėvinčių tokius pat diržus, meistriškumą." - po atestacijos savo mintimis dalinosi Giedrius Dranevičius.

Atestastacija baigėsi, o kelias tęsiasi toliau. Sportininkai toliau gilinsis į tradicinio karate paslaptis, stengsis tapti dar efektyvesniais ir geresniais nei buvo vakar. Svarbiausias tikslas tradicinio karate kelyje - pats mokymosi procesas. Atestacija ar varžybos - tai tik maži tarpiniai sustojimai, suteikiantys galimybę pasitikrinti savo formuojamus įgūdžius, kelio kryptį bei žinių lygį.

"Reikia visuomet atminti vieną dalyką, jog suklupus, mes turime laisvą pasirinkimo valią - atsikelti ir eiti toliau arba pasiduoti, pasiduoti pačiam sau. Nepamirškite, kad iš pralaimėjimų žmogus visuomet pasimoko gerokai daugiau nei iš savo pergalių." - baigdamas atestacijų sesiją visoje Lietuvoje pabrėžė karate mokytojas G. Dranevičius.

2011 m. sausio 6 d.

Lietuvos Tradicinio Karate Asociacijos atestaciniai egzaminai kyu laipsniams apsiginti

Atėjo laikas pasitikrinti savo žinias, įgūdžius ir pasirinkto kelio kryptį! Šių metų sausio 19 - 21 dienomis, saviugdos centre "SeiDo" vyks tradicinio karate atestaciniai, kvalifikacijos kėlimo egzaminai. Tai didžiulė šventė kiekvienam, kruopščiai studijuojančiam karate meno paslaptis!

Sausio 19 dieną vyks atestacija į 9 (baltą diržą), 8 (geltoną diržą) ir 7 (oranžinį diržą) kyu laipsnius;
Sausio 20 dieną atestuosimės į visus kitus likusius karate mokinio laipsnius.

Atestaciniai egzaminai prasidės 18.00 ir vyks didžiojoje karate salėje. Šiomis dienomis, vakarais tradicinio karate treniruotės pagal grafiką nevyks!

Detalesnę informaciją apie atestaciją galima gauti mūsų centre pas Jūratę (8685 20355) arba Algirdą (248 1555).

Egzaminų programas rasite čia.