2009 m. gruodžio 21 d.

Tradicinio karate turnyras „Kalėdinė taurė 2009“

17 – tus metus iš eilės Vilniaus tradicinio karate do klubas „Lūšis“ subūrė tradicinio karate entuziastus į tarptautinį tradicinio karate turnyrą „Kalėdinė taurė 2009“. Šiame turnyre dalyvavo per 100 sportininkų iš Lietuvos bei Latvijos, kurie atstovavo 8 – iems tradicinio karate klubams.

„Kalėdinė taurė 2009“ - šventinis turnyras, kuriame vyrauja draugiškumo, pagarbos dvasia, pakili artėjančių švenčių nuotaika. Turnyre dalyvavo įvairiausių amžiaus grupių sportininkai. Patys mažiausi klubo „Lūšis“ nariai varžėsi estafečių rungtyse, kuriose demonstravo savo vikrumą, išradingumą, drąsumą bei sumanumą. Vyresni kolegos ir suaugę sportininkai varžėsi tradicinio karate individualiose kata ir kumite rungtyse.

Savo gražiomis kovomis sportininkai džiugino savo trenerius, teisėjus bei žiūrovus. Dėka aukšto sportininkų meistriškumo, profesionalaus teisėjų darbo varžybos praėjo labai sklandžiai, pagal iš anksto numatytą tvarkaraštį. Žinojimas, kada planuojami startai, leido sportininkams geriau pasiruošti kovoms, susiplanuoti apšilimą ir maksimaliai efektyviai išnaudoti savo galimybes.

Klubo vardu nuoširdžiai dėkojame kolegoms už dalyvavimą „Kalėdinėje taurėje 2009“, už puikų sportininkų parengimą, pagalbą organizuojant renginį. Taip pat norime nuoširdžiai padėkoti visiems prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo savo mintimis, idėjomis, darbu, dovanomis!

Atskirai norime paminėti renginio rėmėją, spaustuvę „KRONTA“, kuri įsteigė prizinį knygų fondą, skirtą geriausių tradicinio karate sportininkų paskatinimui.

Pasinaudodami proga linkime gražių, jaukių, šiltų ir prasmingų švenčių. Iki kitų susitikimų!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą