2010 m. gruodžio 22 d.

Tradicinio karate turnyro „KALĖDINĖ TAURĖ 2010“ rezultatai


Už lango siaučiant pūgai šį šeštadienį Vilniuje vyko žiemiškas, šventinis renginys - tradicinio karate turnyras „Kalėdinė Taurė 2010“. Šiais metais turnyre dalyvavo netoli 200 įvairaus amžiaus sportininkų iš visos Lietuvos. Mažieji karate kovotojai demonstravo savo meistriškumą, išmonę, drąsą, vikrumą estafečių rungtyse, o likusieji 170 sportininkų varžėsi tradicinėse kata (forma) ir kumite (dvikova) karate rungtyse.

Dėl sunkių eismo sąlygų šiais metais nesulaukėme kovotojų iš Lenkijos, Latvijos, Austrijos, Čekijos ir Vokietijos. Užpustyti keliai, nesibaigiančios pūgos neleido mūsų bičiuliams švęsti tradicinio karate šventės Vilniuje visiems kartu! Varžybų organizatoriai sulaukė daug palaikymo skambučių iš bičiulių užsienyje su pažadais būtinai atvykti į Vilnių kitą kartą, tad kitas turnyras nusimato dar gausesnis ir įvairiapusiškesnis!

Kalėdinėje taurėje vyravo labai šilta ir draugiška atmosfera, jautėsi tikros šventės dvasia. Sportininkai dėkojo vieni kitiems už gautas pamokas, negailėjo pagyrimų, patarimų savo priešininkams ant tatamio ir geriems bičiuliams už tatamio ribų.

Tradicinio karate varžybos skiriasi nuo daugelio dvikovinių sporto šakų varžybų iš esmės. Jos paremtos dar senovėje naudotu samurajų principu shi ai – testuokime vienas kitą. Tai visiškai kita paradigma, nes kovotojai išeina ant tatamio ne tik laimėti medalių, o mokytis vieni iš kitų, nes varžybos - mokymosi proceso dalis. Todėl tradicinio karate varžybose vyrauja nuoširdumas, pagarba, draugiškumas, o ne liguista konkurencija, kuria šiandien rimtai serga vakarų pasaulio visuomenė.

Karate klubas „Lūšis“ nuoširdžiai dėkoja visiems sportininkams už gražias kovas, teisėjams, už profesionalų darbą ir geriausių tradicinio karate pavyzdžių atrinkimą, tėveliams, už tai kad pasitiki mumis, atiduodami savo vaikus mūsų globai ir ugdymui, rėmėjams už įsteigtus prizus, visam pagalbiniam personalui, be kurių veiklos užkulisiuose varžybų organizavimas apskritai būtų neįmanomas, klubų vadovams ir treneriams už sunkų ir kryptingą darbą ruošiant aukšto meistriškumo sportininkus ir atvykimą į šį turnyrą.

Pasiekti dalyvavusiųjų klubų rezultatai šiame turnyre:


Klubo pavadinimas Taškai Vieta
“Lūšis” 67,5 I
“Danas” 39,5 II
“Samurajus” 18 III
„Tikslas“ 10 IV
“Sanrei” 9 V
“Seishin” 5 VI


Visiems gražių ir jaukių artėjančių švenčių ir iki kitų susitikimų!!!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą