2009 m. rugsėjo 8 d.

Saviugdos centro "SeiDo" įkūrimas

Turime naujų žinių susijusių su mūsų ateinančiu sporto sezonu! Atsiprašome visų, kuriuos šiek tiek suklaidinome su prieš tai buvusia informacija, bet patikėkite, mes patys apturėjome tikrai didesnį siurprizą ar staigmeną nei Jūs.
Ties 17 – ais darbo metais atėjo pokyčiai ir į mūsų klubą. Rugpjūčio 31 d., po pietų staiga sužinojome, kad M. Mažvydo mokykloje mūsų laikas jau atiduotas kitiems, nors mes 11 metų nuoširdžiai dirbome Pilaitės rajono bendruomenės labui, Gabijos gimnazija, kuri mus globojo ir leido prisiglausti lygiai 16 metų irgi nebeturi galimybių skirti pakankamą laiko kiekį mūsų klubo pratyboms, o taip pat nebegali užtikrinti tylos ir ramybės pratybų metu (kas sportavo Gabijos gimnazijoje žino apie ką mes kalbame), o be visa to šiais metais žada pradėti sporto salių rūbinėlių remontą...Bet nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Užsivėrus vienoms durims, atsivėrė kitos, kuriose daugiau šviesos, jaukumo, šilumos.
Tą patį vakarą gavome pasiūlymą išsinuomoti visą sporto centrą, kuris yra Laisvės pr. 121, šalia Maximos, Audi centro, SBA baldų salono. Rugsėjo pirmosios dienos derybos buvo sėkmingos ir nuo rugsėjo 7 dienos mes galime Jums pasiūlyti ne tik kokybišką mokymą, gilias žinias, bet ir Jūsų vertą aplinką. Mūsų naujasis centras bus orientuotas į visokeriopą žmogaus ugdymą, nuoširdžiai stengsimės sudaryti sąlygas užsiėmimus lankyti šeimomis, pasiūlysime įvairesnį pratybų spektrą, tenkinantį daugiau šeimos narių. Greitu metu mūsų centre prasidės ir jogos pratybos. Sekite informaciją mūsų tinklapyje!
Labai tikimės, kad šie pokyčiai, link kurių mes patys ilgai ėjome Jums atneš tik džiugesį, o sukelti maži nepatogumai tikrai nublanks prieš jį. Pratybų tvarkaraštį rasite mūsų internetinėje svetainėje adresu http://www.karatedo.lt/lt/kainos

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą